Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla

Hra má v sobě jistá pravidla, která by se měla dodržovat, ve hře můžete dělat všechno - zabijet, běhat, skákat, mluvit, stavět... ale je pár věcí, které žádný hráč nedělá:


Spawnkilling

Spawnkilling, znamená zabijení po narození. Oba týmy mají své stanoviště od kaď začínají hrát. Když je někdo během hry zabije tak čekaji 1 až 30 s než se narodí na stanovišti a začnou znova hrát. Proto je od nepřítele "prasárna", když si vezme například flamethrower a čeká, kdy se nepřítel narodí...A potom začne túrovat svůj plamenomet do všech stran. Sice je zabije ale nedělá se to...Tresá se kickem.


Teamkilling

Teamkilling je brutálnější metoda spawnkillingu, uděláte to samé, ale s tím rozdílem, že to uděláte na své spoluhráče. Teamkill taky uděláte tak že zastřelíte svého spoluhráče, občas se to stává, ale nemělo by to být úmyslem. Trestá se kickem a vyloučením ze serveru.


Spam

Při hře máte možnost něco sdělit svým kolegům nebo všem. Něketří lidi ovšem přišli na to, že mohou podržet písmenko a pod sebou tam naskáčou zprávy s podzvukem, které docela silně otravují. Po chvilce sama hra hráče zatrhne ale za 5 vteřin se všechno může opakovat. Proto se dá hráč i umlčet, kromě toho že ho můžete umlčet, tak ho taky můžete kicknout.


Kopání

Při hře můžete hráče "kopnout do prdele" (pímenkem f) a on odskočí. To však může pro hráče znamenat smrt. Když se schovává za rohem před nepřítelem a vy ho kopnete - tak vyletí, nepřítel ho zabije a on vám určitě moc poděkuje!


Přechody

Když hrajete za němce tak vidíte všechny ve svým týmu (tab) a u nich máte napsáno co jsou za povolání, což je fajn. Ovšem u američanů nevidíte nic. A proto někteří hráči skočej do jedno týmu okouknou to tam a pak jdou zpět... co k tomu dodat?