Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEAVAL BATTERY

   Tato mapa trochu připomíná vylodění v Normandii z Medalu ale ve skutečnosti je pláž oněco menší. SAbych řekla pravdu - tato mapa je moje nejoblíbenější. Američané se vylodí dole na pláži a mají za úkol postavit lávku a dostat se tak do komplexu kde mají němci velké dělo.Úkolem inženýra potom je položit k dělu nálož a počkat než se odpálí. Je to opravdu dost maso když se američani snaží dobývat přes lávku a němci je ne a ne pustit !!!


FUEL DUMP

   V této mapě se hraje v zimě. Američané musí doprovázet tank a cestou postavit most aby přes něj přejeli. Musí prolomit obranu a dostat se na základnu a tam zničit palivovou základnu. Němci se brání a brání !! :)  Samozřejmě si to bránění můžou ale opět zpříjemnit třeba tím že jim inženýr postaví rozhlednu s těžkým kulometem nahoře a můžou opět znepříjemnit (to myslím doslova :) život Američanům


GOLD RUSH

   V této mapě jde spíš o pouliční boj.Američani se snaží opravit tank který hlídají němci a tím se prostřílet ulicemi až k bednám se zlatem.Tam musí vzít 2 bedny, opravit náklaďák a bedny na něj naložit. Potom musí zase ulicemi zmizet.

Němci se samozřejmě snaží zkomplikovat Američanům co nejvíce postup ke zlatu a granátama můžou ničit tank - poté ho musí americký inženýr opět opravit. Postup američanů se dá taky zbrzdit když německý inženýr postaví barikády. To je musí opět inženýr vyhodit do vzduchu .


SIWA OASIS

   Tato mapa mě zas tak nebaví.Ne že by byla vyloženě špatná ale nějak mě nevzala.Hraje se v ní v nějakým městečku uprostřed pouště a jde o dva kanóny... Američané je musí zničit.Němci pochopitelně opět brání aby se k nim Američani nedostali. Američany se k  nim ale musí dostat a položit výbušninu.


WUERTZBURG RADAR

   Radar...   Skvělá mapa! Němci mají nějaký new radarový systém a američani se jim ho pokoušejí ukrást. Jsou to 2 bedny položené na 2 radarech v týlu němců.

Úkol Američanů je ukrádst je a naložit na náklaďák. Počasí je v téhle mapě opět jiné - prší a je škaredě. V mapě jsou taky nějaké komplexy budov ve kterých jsou většinou respawny američanů nebo němců.


RAIL GUN

   Rail gun je opět skvělá mapa. Je to jediná mapa kde němci konečně útočí. Doposud pořád jenom něco bránili ale teď budou muset bránit američani !! Úkol němců je takový že musí nasednout do vlaku a jet přes americké území až k nějaké stanici kde se jim naloží munice do kanónu. Potom musí opět nasednout do vlaku a vrátit se spět. Jak dojedou začne se náklad překládat do cedlejšího vlaku a tím pojedete už jen pár metrů kde inženýr musí postavit nějaké ovládání pro odpálení kanónu nebo co to je a poté odpálit kanón !!