Jdi na obsah Jdi na menu
 


Voják

soldier small soldier small soldier small

Voják má největší výběr zbraní - od samopalu po panzerfaust - a proto se hodí hlavně na čistění různých prostor. Při útocích zdálky je vhodné vzít panzer nebo minomet, při obraně je tu k dispozici MG a pro "zateplení" uzavřených oblastí je vhodné použít plamenomet.

Inženýr

Engeneer small Engeneer small Engeneer small

Práce inženýra je opravovat, pokládat a zneškodňovat miny a vyhazovat věci do vzduchu. Ze zbraní má na výběr mezi samopalem a puškou, která může sloužit i jako vrhačka granátů (užitečná a nebezpečná to věcička). Na nejvyšší level dostává neprůstřelnou vestu.

Zasobovač

Field Op small Field Op small Field Op small

Tenhle maník má na starost zásobovat tým municí a hlavně likvidovat nepřátele pomocí artilerie a vzdušných útoků. Standardně může mít pouze samopal. Pro zdržení nepřítele vhodné používat artilerku, při útoku a zatlačení nepřítele pak vzdušné útoky. Při nejvyšším levelu může odhalovat nepřátelské převlečené agenty.

Medic

Medic small Medic small

Medik oživuje "polomrtvé" spolubojovníky a rozdává lékárny. Jeho výhodou je, že se mu automaticky doplňuje zdraví. Standardně pouze ze samopalem. Na nejvyšší level dostává adrenalin - může se déle pohybovat rychleji a zásahy mu méně ubírají na zdraví.

Sniper/špion

Covert small Covert small Covert small

Ničí nepřátelské konstrukce dálkově odpalovanými náložemi, může krást nepřátelské uniformy a dostávat se tak přes nepřátelské průchody, krýt svůj tým kouřovými granáty, odhalovat cizí miny a ostřelovat hezky z dálky. Na výběr má ze tří zbraní - FG42, sniper puška nebo sten. Každá zbraň se hodí do jiné situace. Na ostřelování sniper puška nebo FG42, na boj zblízka je pak lepší FG42 nebo sten. V případě záškodnických akcí v týlu nepřítele je vhodný pouze sten.